У Миколаївській громаді на Донеччині працюють місцеві поліцейські

У Миколаївській громаді за кошти місцевого бюджету відремонтовано та обладнано два поліцейські відділення – в місті Миколаївка та селі Рай-Олександрівка, де працюють поліцейські громади.
Поки що правоохоронці не отримали службові авто, тому місцева рада придбала автомобіль та надає його в оренду для користування офіцерам громади. Також з місцевого бюджету виділяються кошти на пальне. 
На думку голови Миколаївської громади Олександра Гадяцького, це перспективна форма діяльності поліцейських, які повністю націлені на превентивну роботу з населенням. Вони не мають залучатись до спільної роботи поліції, до чергувань у центральних відділах. Їхня робота – на території, де вони знаходяться.
Наступний крок – можливість придбання службового житла для поліцейських, аби вони жили там, де працюють.  «Коли дійдемо, що з місцевого бюджету навіть заробітну платню  будемо сплачувати офіцеру громади, виконавчі органи з повною відповідальністю вимагатимуть повної віддачі на території громади. Це такий шериф громади», – розповів Олександр Гадяцький.
Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)