У Кропивницькому створюється міжшкільний ресурсний центр

Із нового навчального року у Кропивницькому запрацює сучасний міжшкільний ресурсний центр трудового навчання на базі НВО «Мрія». МРЦ стане першим в місті зонованим кабінетом трудового навчання. В приміщенні працюватимуть одразу кілька  майстерень: швейна, слюсарно - столярна, кулінарна лабораторія та кабінет ІТ-технологій з 3D принтером. Всі ці майстерні вже оснастили сучасним обладнанням.
Спеціалісти управління освіти вже готують проєкт рішення на сесію міської ради про створення МРЦ. На роботу сюди відберуть найкращих представників своєї професії. Навчатимуться в МРЦ учні 7-9 класів з восьми шкіл міста, а це понад дві тисячі учнів. 
В управлінні освіти сподіваються, що навчання в МРЦ не лише дасть дітям нові знання та навички, а й допоможе визначитись з майбутньою професією.
"Такі міжшкільні навчальні центри дуже важливі, бо  на виході із школи дитина буде вже профорієнтована. Матеріально – технічну базу ще докомплектуємо, але вцілому проєкт дуже потрібний і за такими МРЦ – майбутнє", - переконаний міський голова  Андрій Райкович.
 
Область: 
Кіровоградська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)