У Краматорській громаді школярі безкоштовно користуватимуться громадським транспортом

Депутати Краматорської міської ради прийняли рішення про введення пільгового проїзду: з 1 вересня усі школярі Краматорська у громадському транспорті їздять безкоштовно, а студенти за проїзд сплачують 50% від вартості. 
Напередодні вересня до Краматорська надійшла перша партія проїзних. Учнівські квитки було роздано школярам. Пластикова картка із фото та назвою навчального закладу дає змогу безкоштовного проїзду у громадському транспорті міста.
"Отримали 12 закладів загальної середньої освіти учнівські квитки. А ті заклади, які сьогодні не отримали — отримають обов’язково, до 11 вересня. Наразі дітям видали тимчасові учнівські квитки, які вони будуть пред’являти заходячи у транспорт. І їм буде надаватися безкоштовний пільговий проїзд", - розповіла начальниця управління освіти Олена Дрига.
Мер Краматорська Олександр Гончаренко повідомив, що рішення про пільговий проїзд у транспорті для школярів та студентів ухвалили на початку серпня. "Згідно з тими домовленостями, які були досягнуті з перевізниками, два приватних підприємства жодної компенсації з місцевого бюджету отримувати не будуть. Це їх соціальна відповідальність перед нашим містом", — зауважив міський голова.
Краматорськ наразі єдине місто в області, де запровадили таку пільгу.
Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)