У Кочубеївській ОТГ запрацював власний медіа-центр

Завдяки реалізації у Кочубеївській  громаді проекту «Мультимедійний центр в Орлівській сільській бібліотеці» будь-який житель ОТГ тепер має змогу користуватися послугами центру та провести цікаво дозвілля.
Кожен охочий може отримати тут необхідні знання з медійної майстерності: з відео- та фотозйомки, редагування, монтажу, створення інформаційних, соціальних, навчальних відеороликів. Для учасників центру проводитимуться тренінги з підвищення рівня комп’ютерної грамотності та роботи з інтернет-ресурсами. Крім того, вони зможуть брати інтерв’ю та коментарі у керівництва громади, місцевих депутатів, громадських активістів, поспілкуватися з фахівцями різних галузей. Створені ролики демонструватимуть досягнуті громадою успіхи, висвітлювати проблеми сіл та їх мешканців.
Також жителі громади зможуть у медіа-центрі на великому екрані переглядати трансляцію сесій і засідань виконкому Кочубеївської сільської ради на великому екрані, дивитися фільми та  мультфільми, соціальні ролики та  відеосюжети медіа-центру.
Молодіжна рада в приміщенні бібліотеки проводитиме свої засідання. Саме молодь використовує центр як майданчик для написання проектів, неформального спілкування та організації цікавого дозвілля. Тут можна скористатися офісною технікою та підключитися до WI-Fi.
Ремонт та облаштування центру проведено за тісної співпраці громади, депутатського корпусу, небайдужих односельців та проекту міжнародної технічної допомоги.
Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)