У Кагарлицькій громаді для школярів облаштували STEM-лабораторією

Нещодавно Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 отримала STEM-лабораторію, яка складається з 11 комп’ютерів, має проєкційний екран, мультимедійний проєктор, документ-камеру тощо. Відтепер учні опановують наукові методи на практиці. Окрім математики, фізики, біології, школярі вивчають робототехніку, конструювання, 3D-моделювання, створюють та програмують і конструюють роботів та прилади для власних досліджень.
Облаштування сучасного освітнього простору SТЕМ-лабораторії мало на меті реалізувати вектори дитиноцентрованості, узгодження цілей, змісту і очікуваних результатів навчання, науковості, доступності та практичної спрямованості змісту освіти, залучення школярів до навчально- дослідницької, дослідницько-експериментальної, конструкторської, винахідницької та пошукової діяльності. Оснащення опорної школи сучасними засобами мультимедіа відбулося в межах втілення Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Верховної Ради України від 04.10.2019 р. №188-ІХ. Сумарна вартість втілення проєкту – 497 945 гривень, при цьому з місцевого бюджету співфінансування становить 78 000 гривень.
Сучасна коп’ютеризована лабораторія створює умови для підвищення рівня компетентності учнівської молоді в природничих та інформаційних галузях, сприяє посиленню можливостей учнів бути сучасними та творчими, конкурентними на ринку праці, забезпечує доступ до якісного навчання дітей із особливими освітніми потребами.
 
Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)