У Білозірській громаді відновлюють ліцей, який 60 років не ремонтувався

У селі Білозір’я у червні розпочато капітальний ремонт ліцею: ремонтується дах, утеплюються стіни та облаштовується фасад.
За словами директорки закладу Світлани Петренко, таких робіт у будівлі не проводили 60 років. "Цю будівлю здали в експлуатацію у 1959 році. З того часу ні зовнішні роботи, ні перекриття будівлі не проводили. За такий довгий час дах потребує повної заміни, тому що часткова заміна вже не допомагає. Також ми раніше промили опалювальну систему, тож нині вона працює досить гарно, але утеплення стін допоможе зберігати тепло та економити", – зазначила вона.
Такі зміни не лише поліпшать вигляд закладу, а й допоможуть зберігати тепло та уникнути проблем із протіканням покрівлі. Також буде проведено утеплення фундаменту, відливні системи будуть проведені, блискавкозахист, контури заземлення і вимощення навколо школи.
На ремонт закладу спрямовано 8 млн грн. "Проєкт в ДФРР ми подавали три роки поспіль і нарешті виграли. На ремонт також витратили близько мільйона місцевих коштів, решта – кошти фонду", – розповів сільський голова Володимир Міцук.
Основні ремонтні роботи в освітньому закладі мають завершитися до кінця серпня.
Область: 
Черкаська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)