Система загальноміського відеоспостереження діє в Обухові +ВІДЕО

Для посилення безпеки населення, захисту стратегічних об’єктів та об'єктів забезпечення життєдіяльності міста, безпеки дорожнього руху в місті Обухів реалізовано Проект загальноміської системи вуличного відеонагляду "Безпечне місто". Це перший етап створення єдиної системи відеоспостереження та екстреного зв’язку з поліцією для жителів та гостей міста.
За кошти з місцевого бюджету було закуплено і встановлено 19 камер, 11 з них – номерні, 4 – видові, 4 – камери-робота. Загалом планується охопити відеоспостереженням все місто, а це близько 300 одиниць камер.
Відеокамери встановлені в місцях масового скупчення населення, де проводяться заходи, в небезпечних у вечірній час місцях, поблизу світлофорів тощо. Першим етапом впровадження системи стало встановлення камер на всіх в’їздах-виїздах з Обухова. Зображення з камер автоматично записується на сервер, який знаходиться в офісі КП ОМР "Обухівська міська варта". Також операторський пункт знаходиться в черговій частині Обухівського відділу поліції. 
 
Детальніше дивіться у відеосюжеті.
 

Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)