Сучасний ЦНАП відкрито у Бехтерській громаді

У Бехтерській сільській  громаді запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг, який обслуговує жителів не тільки своєї, а й навколишніх громад, бо має розширений спектр послуг.
ЦНАП наразі надає близько 110 видів послуг. Серед них: реєстрація актів цивільного стану, місця проживання, бізнесу, нерухомості та земельних ділянок, послуги Пенсійного фонду та інші соціального характеру. Вагома доля найпопулярніших заявок, уже поданих до Центру, стосуються оформлення субсидій та різних видів соціальної допомоги, зняття з реєстрації та реєстрація місця проживання. Серед відвідувачів – не тільки мешканці населених пунктів Бехтерської громади, а й сусідніх громад, де ЦНАПів немає або відсутні деякі види послуг.
Під реконструйоване просторе приміщення ЦНАПу в Бехтерах, який розташувався в самому центрі – у будівлі сільради, сільський голова Михайло Бурак віддав навіть свій кабінет. За рахунок місцевого бюджету тут зроблено сучасний ремонт та оздоблення приміщення, а у співпраці із програмою міжнародної технічної допомоги за рахунок грантового проєкту встановлено комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення, створено куточок для відвідувачів з дітьми. Відтак центр повністю пристосований для надання якісних послуг за принципом прозорого офісу. Швидко та все в одному місці, без необхідності виїзду за межі громади, без черг та витрачання часу і коштів на дорогу, – так оцінюють переваги нового сервісу в своїй громаді клієнти ЦНАПу.
Центр надання адміністративних послуг також отримає мобільний кейс з обладнанням для виїзного обслуговування жителів у селах громади, адже в старостатах працюватимуть віддалені робочі місця.
Крім того, в ЦНАПі можна буде не тільки оформляти документи. Тут за графіком консультуватимуть населення архітектор, працівники Пенсійного фонду, БТІ, центру зайнятості. Спектр послуг у перспективі буде дедалі розширюватися.
Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)