Сучасна ферма з новими технологіями працює у Трибухівській громаді

У селі Пилява Трибухівської громади наприкінці грудня 2020 року запрацювала сучасна доїльна зала із установкою типу «Карусель» марки GЕА DairiRotor Т8900 на 32 місця, яка є унікальною тим, що дояр стоїть на одному місці, а худоба сама під’їжджає до нього. На фермі все автоматизовано: за добу працівники доять понад 1000 голів худоби. 
«Сьогодні тваринництво — це соціальний напрямок, який забезпечить хороший  розвиток нашої об’єднаної територіальної громади, завдяки функціонуванню якого створюються нові робочі місця з гідною оплатою праці та  здійснюватиметься додаткове  наповнення місцевого бюджету», розповів голова Трибухівської громади Олег Ковдрин.
Зараз на тваринницькому комплексі у селі Пилява зайняті роботою близько ста працівників. Керівництво ТзОВ «Бучачагрохлібпром» постійно працює над застосуванням у виробництві нових прогресивних технологій, створенням нових робочих місць, розвитком соціальної сфери для громади. Це відкриває нові можливості для покращення якості життя жителів регіону та зміцнення економічного потенціалу Трибухівської  громади.
Область: 
Тернопільська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)