Сокирянська ОТГ турбується про молодь та дітей громади

Керівництво Сокирянської міської об`єднаної територіальної громади завершує раніше розпочаті роботи на об`єктах в освітніх закладах з метою зебезпечення якісного навчання та надання послуг дітям із особливими освітніми потребами та забезпечення їм права на освіту.
Так, у селі Коболчин в школі було облаштовано інклюзивно-ресурсну кімнату, де матимуть змогу навчатися  діти всіх вікових категорій з особливими освітніми потребами. Кімната облаштована меблями та необхідною технікою, спортивним обладнанням відповідно до вимог Положення про інклюзивно-ресурсний центр. Фахівці забезпечуватимуть психологічний, дефектологічний, логопедичний та методичний супровід вихованців. На капітальний ремонт інклюзивно-ресурсної кімнати було витрачено 200 тис. грн освітньої субвенції. 
У Коболчинському дитсадку "Дзвіночок" завершуються будівельні роботи спортивної зали, які були проведені за рахунок  коштів з міського бюджету в сумі 235, 3 тис. грн. У залі зроблено капітальний ремонт підлоги, а саме улаштоване покриття з ламінату на шумогідроізоляційній прокладці, поверхні стін покрито керамічною плиткою, пофарбовано стелю, облаштовано санвузол, є водонагрівачі.
Область: 
Чернівецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)