Слов'янська громада виділила житло для медпрацівників

Два медпрацівники Слов’янської міської клінічної лікарні отримали документи на житло. На урочистому заході їх вручив міський голова Вадим Лях. Дві однокімнатні квартири розташовані в центрі міста: одна на вул. Торській, інша – на Університетській. Обидві належать до категорії виморочного житла.
Власницею однією з них стала старша медсестра кардіологічного відділення Олена Григор’єва. Вона стояла на квартирному обліку понад 30 років. Друга квартира – службова. Місто виділило її клінічній лікарні. Там прийняли рішення передати квартиру молодому фахівцеві Ользі Калиниченко. Вона з дитиною приїхала до Слов’янська з іншої області, три роки відпрацювала в інтернатурі, вже другий рік працює хірургом. Ольга Калініченко зізналася, що не очікувала на вирішення квартирного питання так швидко. «Тепер, коли у мене є власне житло, я не поїду з міста», – каже молодий хірург.
Міський голова бачить у цьому можливість вирішення питання з нестачею медичних кадрів. «Зараз Слов’янськ забезпечений лікарями на 67%. Житло – гарний стимул для молодих фахівців приїжджати до нашого міста. Ми будемо й надалі по можливості передавати комунальні квартири медикам», – розповів Вадим Лях.
Очільник міста зазначив, що масштабно вирішити квартирне питання Слов’янськ зможе навесні, коли буде зданий в експлуатацію будинок на вул. Кільцевій. З 94-х квартир тридцять дістануться лікарям-переселенцям.
Реконструкція колишнього гуртожитку в мікрорайоні “Словважмаш” проходить за кошти Європейського інвестиційного банку. Проект обійдеться в 69 млн грн.

 

Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)