Славутська громада підтримує розвиток підприємницької діяльності та впровадження стартапів

Славутська міська громада надаватиме поворотну фінансову допомогу (позику) для створення, підтримки й розвитку підприємницької діяльності та впровадження інноваційних бізнес-ініціатив (стартапів).
Така ініціатива відображена у Програмі підтримки підприємництва Славутської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
Допомога надаватиметься фізичним особам, котрі бажають розпочати інноваційне виробництво товарів або надання послуг і набути статусу підприємця (стартап) та зареєстрованим суб’єктам господарювання для масштабування та диверсифікації підприємницької діяльності.
Отримувачем допомоги можуть бути суб’єкти господарювання, які зареєстровані та провадять свою підприємницьку діяльність на території Славутської міської територіальної громади.
Допомога надається на умовах безпроцентної позики на строк не більш як один бюджетний рік. Позика повинна бути повернута до 20 грудня року, в якому було отримано таку допомогу. Повернення допомоги її отримувачем (позичальником) здійснюється згідно з узгодженим в договорі графіком погашення позики протягом строку, на який її надано.
Особа, яка хоче отримати позику має оформити свою ідею у вигляді бізнес-плану та подати її на розгляд Комісії з надання поворотної фінансової допомоги разом з іншими обов’язковими до подання документами, як то витяг з ЄДР, копія паспорту та коду та ін.
 
Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)