Семенівська об’єднана територіальна громада за рік вирішила ряд гострих проблем, які накопичувалися роками

За рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури виконано реконструкцію мережі вуличного освітлення у селах Вереміївка та Карпиха, а також в селищі Семенівка.

За рахунок співфінансування (10% з місцевого бюджету, решта – з обласного) – 2,6 млн грн було спрямовано на капітальний ремонт доріг. Таким чином вдалося відремонтувати два об’єкти у Вереміїівці і три у Семенівці. Відремонтовано тротуари в селищі Семенівці. На наступний рік виготовлено ще п’ять проектів ремонту доріг.

2,7 млн грн, з яких 400 тис. грн місцеві кошти, спрямовано на реконструкцію будинку-інтернату для людей похилого віку. Нині в ньому проживає 20 людей.

У дитячому садку села Вереміївка:  замінено, вікна, відремонтовано підлогу та систему опалення,  проведено інтернет, придбано ноутбук. Окрім того, організовано харчування дітей та підвезення продуктів. У центрі села створено новий гральний майданчик. Також у Вереміївці планується створити ЦНАП та відремонтувати спортивну школу.

На території Семенівської ОТГ знаходиться два ФАПИ і центр первинної медико-санітарної допомоги. Громада забезпечила працівників цих медичних установ велосипедами і щомісячно виділяє з селищного бюджету  по 1 тис. грн в на медикаменти; для кожного закладу закуплено спеціалізовані медичні сумки для фельдшерів.

За кошти бюджету ОТГ для комунального підприємства придбано техніку: трактор, самоскид. У співфінансуванні планується придбати сміттєвоз, частину коштів – 480 тис. грн вже отримано з обласного бюджету. 

Семенівська ОТГ освоїла кошти програми «Питна вода» - пробурено свердловину в селі Тарасівка для забезпечення його жителів водою.

За рахунок бюджетних та спонсорських коштів (100 тис. грн) проведено ремонт у приміщенні  районного відділу служби надзвичайних ситуацій, створено підстанцію "швидкої" допомоги, закуплено необхідне обладнання.

Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)