Розвиток туристичної інфраструктури у Мукачівській громаді

Для жителів та гостей Мукачівської громади у центрі протягом 2020 року було облаштовано три нові сквери.
Один сквер було створено на Першотравневій Набережній у Мукачеві. На його облаштування з бюджету громади було виділено близько 9 млн грн. Тут розміщено пішохідні та велодоріжки, ігровий комплекс для дітей, майданчик для STREET WORKOUT, встановлено LED-ліхтарі, лавиці та смітники. Новий сквер чудово доповнив зелені зони для відпочинку вздовж Латориці. 
Крім того, проведено капітальний ремонт скверу по вулиці О. Духновича: збудовано пам’ятний знак монумент воїнам-захисникам. Вночі пам’ятник та територія парку освітлюється LED-світильниками. На спорудження монументу усім захисникам та капітальний ремонт скверу з міського бюджету виділено близько 2,4 млн грн.
Ще один сквер з дитячим ігровим та спортивним майданчиком облаштовано під замком «Паланок». Територію прибрано, встановлено освітлення, лавиці та смітники. На будівництво скверу «Мрії» міська рада спрямувала близько 1 млн грн. Загалом на облаштування трьох скверів  та будівництво монументу з міського бюджету було виділено понад 12 млн грн.
 
Область: 
Закарпатська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)