Результати фінансової децентралізації: у Трускавці відновлено дві центральні вулиці

Внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині децентралізації фінансів  дало можливість значно збільшити надходження до місцевих бюджетів і використати ці кошти на реалізацію соціальних та інфраструктурних проектів задля підвищення добробуту жителів, вирішити питання благоустрою, енергозбереження та енергоефективності.

Місцева влада Трускавця змогла заасфальтувати вулиці Симоненка та Лисенка. Для проведення ремонтних доріг - реконструкції вул. Лисенка з бюджету міста було виділено понад 3 млн 300 тис грн. Відповідну проектно-кошторисну документацію було розроблено ще у 2014 році, минулого року проведено експертизу та тендерні процедури й розпочато роботи - частково замощено бруківкою тротуари. Також цьогоріч було здійснено заміну водогону.

Що стосується вул. Симоненка, то тут ситуація – аналогічна: проект реконструкції, експертиза та конкурс були проведені минулого року, також - відновлено всі тротуари. А сьогодні завершено прокладання гілки водогону та асфальтування дороги на кошти, виділені з міського бюджету – майже 2 млн. гривень.

Мешканці Трускавця відзначають - завдяки оновленню вулиці значно зросла інвестиційна привабливість об’єктів курортної інфраструктури, які тут знаходяться. Дороги стали комфортнішими для водіїв, а завдяки облаштованим до європейських стандартів тротуарам  вулиці обирають для прогулянок гості міста-курорту, адже вони знаходяться практично у центрі міста.

Джерело: У Трускавці відремонтували дві центральні дороги 

Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)