Ремонт приміщень та оновлення обладнання у лікарні Великомостівської громади

КНП «Великомостівська міська лікарня» реалізовуючи програму медичних гарантій, продовжує капітальний ремонт приміщень та оновлення медичного обладнання з метою надання якісних послуг жителям громади.
Наразі на стадії завершення ремонт кабінету УЗД з новим сучасним обладнанням, кабінету стоматології (на два крісла), хірургічного та дерматологічного кабінетів. На черзі оновлення рентген кабінету. Також відремонтовано санвузли лабораторії і лікарні з окремими кабінками для людей з інвалідністю.
Більш ніж на 4 млн грн було закуплено нове обладнання та апаратуру: гематологічний аналізатор та апарат ІФА для лабораторії, новий рентген апарат, фетальний моніторинг (апарат для спостереження вагітної жінки та плоду), дефібрилятор, щілинна лампа для окуліста, цифровий гінекологічний колькоскоп та прилад для вимірювання рівня алкоголю в крові.
Не обійшлося й без зовнішнього оновлення: при вході в лікарню встановлено пандуси, перила та виїзд для людей з інвалідністю. Замінено вхідні двері, двері аварійного виходу та протипожежні двері. 
Для охорони КНП «Великомостівська міська лікарня» було встановлено камери відеоспостереження цілодобового нагляду, які підключені до Червоноградської охоронної служби.
На 2021 рік заплановано ремонт операційної, приймальні, коридорів та кабінету реєстратури, створення власного профпатологічного прийому та закупівля іншого необхідного лікарського обладнання.
Нагадаємо, у березні 2020 року лікарня отримала ліцензію на медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій та підписала договір з Національною Службою Здоров’я України, якою було виділено ряд пакетів на додаткове фінансування. Загальна сума склала більше 6 млн грн та близько 2 млн грн допомоги було виділено з місцевого бюджету Великомостівської громади. 
 
Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)