Реальні справи Комиш-Зорянської ОТГ

У Комиш-Зорянській об’єднаній територіальній громаді у Запорізькій області не тільки піклуються про центральну територію

Цьогорік відремонтували і промили систему опалення у Білоцерківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Планують тут ввести у дію модульну котельну, переведуть її роботу з вугілля на сучасні пілети. У Благовіщенській ЗОШ І-ІІІ ступенів замінили другу половину вікон і дверей на пластикові. У цьому ж навчальному закладі частково проводиться ремонт даху.

Зараз спеціалісти ОТГ у Ланцевому займаються влаштуванням вуличного освітлення по селу. У Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів планують замінити вікна і двері на пластикові, а у місцевому дитсадочку провели таку роботу. У Шевченківському на 270 тисяч гривень виконали роботи із ремонту доріг.

В об’єднаній територіальній громаді не забувають і про порядок. Для цього закупили шість мотокос. Від районного центру зайнятості у кожному великому селі працюють по шість чоловік. Вони не тільки наводять порядок у центрах сіл, а й на цвинтарях. За сезон вже косили траву по 4-5 разів. Це великий обсяг робіт, для цього необхідні чималі кошти, а тому проводять роботу з населенням. За прикладом жителів Комиш-Зорі, які збирають певні кошти для догляду за порядком на кладовищах, вносять і жителі населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

Всього ж по ОТГ зараз ремонти ідуть на 15 об’єктах. Нещодавно будівельники завершили роботу у Білоцерківському дошкільному навчальному закладі «Веселун». Тут встановили пластикові війна і двері на першому, і другому поверхах. Роботи виконані за рахунок коштів, які виділили із обласного бюджету для підтримки об’єднаних територіальних громад.

  

За інформацією газети "Рідний край" Більмацького району Запорызької області.

Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)