Пожежники Бабинської ОТГ на Самбірщині на виклик прибувають першими (+відео)

На території Бабинської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Самбірського району Львівської області протягом кількох останніх днів виникли дві пожежі.

В обох випадках на лихо першими прибували пожежники, депо яких у с. Містковичі, що входить до складу ОТГ. Адже вони на своїй території найближчі. Тому, як свідчать очевидці, поки із Самбора приїхали рятувальники, місцеві надзвичайними вже погасили вогонь або завершували свою роботу.

Нагадаємо, що кілька місяців тому голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк першою на Самбірщині та області створила власну пожежну команду.

Відтепер безпеку 5 тисяч мешканців на території 10 населених пунктів гарантує команда із 8 пожежних. Місцева пожежна команда Бабинської територіальної громади розташовується у приміщенні адмінбудинку колишньої Містковицької сільської ради. Його відремонтували та облаштували опалення. Окрім цього, для пожежної техніки спеціально побудували гараж. На реконструкцію, добудову, навчання пожежників та придбання для них спецодягу залучили кошти сільського бюджету у розмірі 200 тис грн. Надали рятувальникам і службовий автомобіль. Утримання пожежної частини відбуватиметься за кошти громади

Дивитися сюжет ГУ ДНСН у Львівській області:

Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)