Повідомити про порушення правил паркування у Дрогобичі можна через сіті-бот «Назар»

Сервіс сіті-бот «Назар», який функціонує на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради з 2019 року, продовжує розвиватись та надавати жителям більше можливостей для залучення у загальноміські процеси. Відтепер у сіті-боті «Назар» працює модуль «Порушення паркування». Новий модуль доступний у розділі «Довідка». Завдяки ньому кожен користувач сервісу має змогу зафіксувати факт порушення правил паркування та відправити це повідомлення міським службам.
Як це працює?
Достатньо увійти у відповідний розділ («Порушення паркування») та слідувати алгоритму, закладеному в боті. Сервіс запропонує спочатку передати геолокацію користувача, зробити фотофіксацію порушення (до 3-х фото), а також надати контакти (заявника). Також можна залишити короткий коментар, наприклад повідомити орієнтир чи додаткову інформацію.
Сформована заявка потрапляє у відповідну базу для опрацювання Відділом безпеки та контролю департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.
Додавання цього функціоналу є ініціативою Дрогобицької міської ради та має на меті поліпшити ситуацію з реагуванням на порушення правил паркування у місті.
Як підключитись до сіті-боту “Назар”?
Для використання сервісу необхідно зі свого смартфону, на якому має бути встановлено Viber чи Telegram, перейти на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради в розділі “Smart City” та обрати сервіс “Чат-бот”. Далі обрати зручніший месенджер – Viber чи Telegram. Або ж просто перейти за посиланням: https://drohobych-rada.gov.ua/smart-services/citybot/.
Сіті-бот «Назар» сповіщає жителів міста щодо планових та аварійних відключень міських комунікацій (вода, світло, газ, опалення тощо) за вказаною адресою. Оскільки сіті-бот поєднаний з системою у якій працює контакт-центр та комунальні служби Дрогобича, мешканці отримують найоперативнішу та найактуальнішу інформацію щодо вимкнень міських комунікацій у своїй оселі, причинам вимкнення та строкам поновлення. Це дуже зручно та корисно, бо громадянам відтепер не треба звертатись до комунальних служб, адже вся інформація надходитиме прямо у смартфон.
У Дрогобичі сервіс сіті-бот “Назар” реалізовано за підтримки Дрогобицької міської ради та представництва Viber в Україні.
 
Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)