Після ремонту ФАП у Пирятинській ОТГ приймає пацієнтів із новими меблями та обладнанням

 

Олександрівський ФАП оновили коштом Пирятинської об’єднаної територіальної громади, до якої належить село Олександрівка з населенням близько 500 чоловік.

Ремонт фельдшерсько-акушерського пункту відбувався влітку минулого року. Але 29 червня минулого року, коли ремонтні роботи тривали, сталася пожежа. Після пожежі ремонт не лише продовжили, а й повністю оновили ФАП. І з початку 2017 року він знову приймає відвідувачів.

Перед пожежею ремонт зробили у два етапи коштом сільради, – каже головний лікар первинної ланки медицини Пирятинщини Ірина Дядькова. – Замінили вікна та двері. Після пожежі за справу взялася вже Пирятинська ОТГ, до якої увійшла Олександрівка. У міськраді порахували затрати, виділили кошти і знайшли підрядника, ми навіть не втручалися й не знаємо точної суми. Приміщення відремонтували ще краще, ніж було. Замінили вікна, підлогу, облицювали стіни, поклали кахлі, встановили рукомийники. Плюс закупили меблі – до того новим можна було назвати хіба єдиний стіл. Тепер маємо нові стіл, стільці, кушетку, шафи для обладнання, документів і одягу, прозорий столик для маніпуляцій. З обладнання придбали ваги для новонароджених, інструменти для невідкладної допомоги, тест-смужки для глюкометра. Звісно, медична субвенція значно менша за суму, яку подаємо відповідно потребі. Тому у нас бракує слів, щоб висловити вдячність за допомогу Пирятинській міськраді – про все те ми й не мріяли, витратних матеріалів має вистачити на півроку. Сподіваємося, що й надалі медичні заклади не залишатимуть без уваги.

  

Джерело

Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)