Освітян Житомирської громади буде протестовано на наявність антитіл до вірусу COVID-19

Учителів шкіл Житомирської міської територіальної громади протестують на наявність антитіл до вірусу COVID-19. Тестуватимуть також й інших працівників навчальних закладів. Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні виконкому Житомирської міської ради.
Зі слів міського голови Сергія Сухомлина, тести на визначення антитіл до коронавірусу місто отримає в якості благодійної допомоги. На основі результатів тестувань будуть вирішувати, чи відкривати школи.
«У нас з’явилася можливість на наступному тижні розпочати тестування. Ми обрали саме категорію вчителів у школах, інших працівників шкіл, плануючи відкривати, крім 1-4-х класів, ще 5-6-ті та інші класи. Це вже школи будуть визначатися. Але плануємо провести паралельно тестування всіх працівників шкіл. Нам передають, за моєю інформацією, близько 4 тисяч тестів, це буде благодійна допомога. І ми зможемо протестувати всіх працівників шкіл на наявність антитіл. Подивимося на статистку, 4 тисячі тестувань – це вже буде якась реальна статистика по місту. І після цього вже будемо приймати рішення щодо відкриття шкіл», – зазначив Сергій Сухомлин.
Область: 
Житомирська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)