Оновлене відділення паліативної та хоспісної терапії відкрито у Малашівцях Тернопільської громади

Завершено капітальний ремонт відділення паліативної та хоспісної терапії КНП «Міська комунальна лікарня №3», що розташований у селі Малашівці Тернопільської громади.
«У Тернопільській громаді до цього часу не було відділення хоспісної терапії, тому була необхідність його створення. Оскільки у селі Малашівці є відповідна територія, тому вирішили облаштувати таке відділення саме тут, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Зокрема, у новому відділенні паліативної та хоспісної терапії відремонтували два корпуси, закупили нове сучасне обладнання, забезпечили цілодобовою гарячою водою. Також у наших планах забезпечити приміщення приладами безперебійного живлення для того, щоб відділення могло працювати у будь-який час».
Відділення паліативної та хоспісної терапії у селі Малашівці – це єдине відділення в тернопільській громаді, де паліативні пацієнти можуть отримати повноцінну медичну допомогу, симптоматичне лікування, знеболення. Заклад відповідає усім сучасним вимогам для належного лікування та комфортного перебування пацієнтів.
 
Область: 
Тернопільська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)