Одне з першочергових завдань - придбання автобусу для підвезення дітей до школи. Виконано!

Гуменецька громада на Хмельниччині у вирішенні питань місцевого значення орієтується на потреби жителів

За формулою розподілу державної субвенції до Гуменецької сільської ОТГ надійшло 10431,6 тис грн. 

Громада спільним рішенням виділила для себе найактуальніші проблеми, які потребують якнайшвидшого вирішення. Одна із першочергових - придбання шкільного автобусу для підвезення дітей до навчального закладу.

На основі фінансових розрахунків, вирішено, що в селі Велике Залісся утримувати школу I і II ступенів є фінансово невигідним, тому її понизили до I ступеня. Для забезпечення надання якісних освітніх послуг дітей старших класів почали підвозити новопридбаним шкільним автобусом до Гуменецької школи. Маршрут пролягає також через села Мале Залісся та Киселівка, де діти за бажанням також користуються цим транспортом. 

Автобус «Еталон», виготовлений на ПАТ «Чернігівський автозавод», придбаний за 1 млн 485 тис грн. поповнив шкільний автопарк об’єднаної громади. Цогоріч Гуменецька сільська рада планує придбати ще один такий же автобус, але вже із співфінансуванням за кошти з сільського та обласного бюджету. 

Завдяки державній субвенції вдасться втілити в життя ще один, не менш вагомий проект. Про це повідомляє голова Гуменецької сільської ради ОТГ Інна Абдулкадирова:  "Спільно з керівництвом району ми оглянули міст через річку Мукша в районі так званого «Тещиного язика». Ділянка, як ви знаєте, аварійна, неодноразово були звернення щодо ЇЇ ремонту. Загальна вартість робіт складає 21 млн грн." Губернатор області запевнив, що кошти надійдуть з обласного бюджету у разі співфінансування в розмірі 10% від вартості - 2 млн 100 тис. грн. У жовтні буде сесія сільської ради, на якій і обговорюватимемо це питання. Наразі голова РДА Василь Сукач погодився взяти витрати на пільгове перевезення по громаді до кінця року, ми ж, у свою чергу, зможемо виділити кошти на довгоочікуваний ремонт мосту. 

 

Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)