Одна з найменших громад України успішно розвивалася у 2016 році і має великі плани на 2017 рік

 

Макіївська об’єднана територіальна громада (Чернігівська область), чисельність населення якої 1867 чоловік, сьогодні є прикладом бажання громади розвиватися і удосконалюватися.

Про успіхи громади розповідає заступник голови Макіївської об’єднаної територіальної громади Віктор Дворець:

Ми дуже завдячуємо державній підтримці ОТГ, тим, що нарешті за багато років у нас з’явилися об’єкти капітального будівництва. Зокрема, ми проводимо реконструкцію чотирьох об’єктів комунальної власності – це частина приміщень Пустотинської ЗОШ. Там буде розміщуватися дошкільний навчальний заклад.

Відбулася реконструкція основного нашого клубного закладу громади – Макіївського будинку культури. У Ганівці, яка приєдналася до нас, прибудовано фельдшерський пункт. Крім того, для потреб усіх населених пунктів громади проводиться реконструкція старих будівель гаражів під розміщення пожежного депо. З тим, щоб придбавши автомобіль у 2017 році, організувати пожежно-рятувальний підрозділ.

Якщо ж говорити про плани на 2017 рік, по-перше, ми продовжуємо напрям подальшої реконструкції і зміцнення матеріальної бази закладів соціально-гуманітарної сфери. За власні кошти громади розроблена проектно-кошторисна документація для реконструкції опалювальної системи основного нашого закладу освіти – Макіївського навчально-виховного комплексу, заміни вікон та дверей у цьому ж закладі з тим, щоб мінімізувати втрати теплової енергії і зробити цей об’єкт енергоефективним.

Другим напрямом, ми плануємо взяти дороги. За власні кошти розробили 8 проектно-кошторисних документацій по ремонту місцевих доріг комунальної власності. На одну з доріг вдалося залучити консолідованими зусиллями, і зусиллями спонсорів, і служби автомобільних доріг кілька сотень гривень і відремонтувати пів кілометра дороги у с.Ганівка. Це для нас болюча тема. Тому що у с.Макіївка майже половина доріг має ґрунтове покриття.

 

Область: 
Чернігівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)