Новий дитсадок побудовано у селі Дениші Тетерівської ОТГ на Житомирщині

23 вересня урочисто відкрито дитячий садок «Сонечко» у селі Дениші, що входить до Тетерівської ОТГ.

Довгі роки жителі села чекали відкриття нового садка і лише завдяки децентралізації це стало можливим.

Донині дошкільнята виховувались у садочку, збудованому у 1923 році. За останні 24 роки у селі не було створено жодного дошкільного закладу, місць для діток постійно не вистачало. Тому відкриття нового садочка -  це надзвичайно важлива подія для громади.

На добудову садочку Тетерівська ОТГ отримала державну субвенцію та виділила з бюджету громади спрямувала близько 2 млн грн. Тепер 70 сільських діток зможуть відвідувати щойно збудований та обладнаний всім необхідним дошкільний заклад.

Голова ОТГ В.Ільницька розповідає: «Усього за декілька місяців у Тетерівській ОТГ виконано величезний об’єм робіт – у школі проведено повну термосанацію (утеплено фасад, встановлено нові вікна, перекрито дах), капітально ремонтується будинок культури, оновлено ФАПи, завершується будівництво приміщення для ЦНАПу».

Довідка. Тетерівська територіальна громада була утворена в серпні 2015 року внаслідок об'єднання чотирьох сільських рад: Тетерівської, Денишівської, Корчацької, Буківської. На території громади функціонують: три школи, чотири дитсадка, дві амбулаторії, чотири ФАПи, один фельдшерський пункт, три будинки культури, чотири клуби, п’ять бібліотек.

Область: 
Житомирська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)