Нетішинська громада затвердила Програму співфінансування проектів у сфері капітальних ремонтів житлового фонду та благоустрою

Рішенням сесії Нетішинської міської ради затверджено Програму співфінансування проектів у сфері капітальних ремонтів житлового фонду та благоустрою на 2021-2023 роки. Її метою є забезпечення рівних прав усіх жителів Нетішинської МТГ на отримання співфінансування з бюджету громади для поліпшення умов проживання та покращення благоустрою.Відповідно до Програми фінансуватимуться проєкти у сфері благоустрою, капітального ремонту житлового фонду, капітальних ремонтів та модернізації ліфтів. Уточнені обсяги видатків на реалізацію заходів програми визначатимуться щорічно при затверджені бюджету громади на відповідний фінансовий рік. Так, на 2021-й рік обсяг становить 4,5 млн грн.
Дія Програми поширюється на співвласників багатоквартирних житлових будинків (власників квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (гуртожитку), що перебувають в управлінні (обслуговуванні) управляючих компаній всіх форм власності; ОБББ; мешканців приватних домоволодінь у формі ОСН (органів самоорганізації населення) садибної забудови Нетішина, сіл Старий Кривин і Новий Кривин.
Фінансове забезпечення здійснюватиметься за рахунок коштів бюджету Нетішинської громади в рамках, затверджених щорічних бюджетних призначень та становитиме не менше 1% від загального бюджету громади на відповідний рік. Розмір дольової участі: 60% - кошти бюджету Нетішинської МТГ, 40% - кошти замовника.
Детальніше - на сайті громади.
 
Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)