Миргородська громада залучає до оплачуваних громадських робіт учнів та студентів

Міська влада організувала для учнівської та студентської молоді віком від 14 до 18 років оплачувані громадські роботи під час літніх канікул.
Для цього з бюджету громади виділено 50 тис. грн. Координує таку діяльність Центр соціальних служб міськради. Спочатку планувалося набрати групу з тридцяти осіб, але охочих виявилося більше. Тож до громадських робіт долучилися сорок юних працівників, за погодженням із їхніми батьками та з дотриманням усіх вимог трудового законодавства, яке регулює працю неповнолітніх. Центр насамперед дбав про забезпечення роботою на канікулах дітей пільгових категорій і тих, які виховуються в родинах, що опинились у складних життєвих обставинах.
Молоді люди залучаються до робіт з упорядкування та озеленення зон відпочинку й пам’ятних місць громади. Головним роботодавцем виступає комунальне підприємство «Спецкомунтранс». Почалися оплачувані громадські роботи з благоустрою Скверу слави, який розташований у центрі міста. Підлітки працюють з ентузіазмом, адже мають можливість заробити власні гроші.
 

 

Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)