Молодіжний центр відкрито у Білоцерківській громаді

У Білій Церкві створено сучасний простір для молоді - Молодіжний центр. Відкриття та функціонування закладу стало можливим завдяки впровадженню практики реалізації громадських проєктів за рахунок коштів, які фінансуються через Громадський бюджет міста.
Місією Молодіжного центру є формування інноваційного освітнього, культурного і дозвіллєвого простору для соціального становлення та розвитку молоді.
Проєкт було розроблено та подано на конкурс бюджету участі у 2019 році членами міської студентської ради спільно з працівниками управління з питань молоді та спорту. Ця ідея стала одним з проєктів-переможцем. Протягом 2020 року проєкт поетапно реалізовувався: було проведено капітальний ремонт приміщення та придбане необхідне обладнання. Загальне фінансування проєкту склало 3 млн грн. З них: 2,4 млн грн використано на ремонтні роботи та майже 600 тис. грн витрачено на придбання необхідного обладнання.
Завдячуючи реалізації проєкту взаємодії влади та громадськості в бюджетному процесі (Громадський бюджет), відтепер молодь Білоцерківської міської громади має сучасний простір для самореалізації та розвитку, який поєднує в собі дві конференц-зали, шумоізольовану кімнату для проведення музичних репетицій та переглядів фільмів, зону дозвілля та арт-кімнату, де кожен зможе проявити себе та розкрити свої таланти.
Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий під час відкриття Центру поспілкувався з молоддю та зазначив: «Сьогодні в місті ми реалізували чудову ініціативу нашої креативної молоді, яка знала, що вона хоче мати і тепер зможе користуватися цим закладом. А такі заклади неодмінно потрібні молоді, бо не завжди вона розуміє чим можна зайнятися на вулиці, особливо взимку. А тут молоді люди зможуть навчатися корисному, обмінюватися досвідом і саме головне – користуватися установою безкоштовно, адже це комунальний заклад».
 
Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)