Мелітополь - один з десяти переможців Міжнародного освітнього конкурсу ЮНЕСКО

Цьогоріч місто Мелітополь здобуло перемогу в премії ЮНЕСКО “Міста, що навчаються” (Learning City Award 2019). Місто увійшло у ТОП-10 найпрогресивніших міст світу, що розвивають навчання впродовж життя, серед більш як 200 конкурсантів. Україна отримує перемогу в цьому конкурсі вперше.
У місті було організовано комітет з представників громадськості, міської влади, бізнесу, освіти. Вони разом створили систему безперервного навчання. Було проведено Міжнародні дні освіти для дорослих, створено Вуличний університет, Університет третього віку, Центр освіти дорослих. Нині ці проекти підтримуються за рахунок міжнародної технічної допомоги. Також Мелітополь доклав значних зусиль для соціалізації та перепідготовки внутрішньо переміщених осіб, які раніше займалися гірничодобувною промисловістю.
Присудження премії цьогорічним переможцям відбудеться в Колумбії в межах Міжнародної конференції міст, що навчаються.
 
Довідково
Премію ЮНЕСКО “Міста, що навчаються” започатковано з метою визнання та поширення практик якості освіти та можливостей навчання впродовж життя на місцевому рівні. Премія присуджується один раз на два роки тим містам Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються, які продемонстрували значний прогрес у розвитку політики неперервного навчання.
Наразі членами мережі є чотири українських міста – Мелітополь, Павлоград, Нікополь та Новояворівськ. Перевірити членство міста у Глобальній мережі міст, що навчаються (Global Network of Learning Cities), можна за посиланням (перейти).
Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)