Криворізька громада проводить роботи із впорядкування та ремонту міських автошляхів

У Кривому Розі тривають роботи із впорядкування та ремонту міських автошляхів. У бюджеті муніципалітету на поточний ремонт вулиць та доріг цьогоріч передбачено 170,7 млн грн.
Проведено ремонтні роботи «під фрезу», які готують дорогу до подальшого укладання асфальтного покриття. Фрезування, а саме зняття старого асфальту, вже відбулося на ділянках вулиць: Старовокзальна, Чкалова, Вокзальна, Кобилянського, Німецька, Геленжицька, Миколаївське шосе, перехресті вулиць Курчатова і Каспійської та по проспекту Миру. Розпочато улаштування асфальтного покриття.
Не залишається поза увагою благоустрій та ремонт мостів. У Центрально-Міському районі на вул. Старовокзальній стартував капітальний ремонт мосту через річку Інгулець. За інформацією директора департаменту інфраструктури міськради, цей міст побудований на початку ХХ століття, понад 100 років тому та ремонтувався останній раз півстоліття тому. За результатами обстеження міст визнано непрацездатним та таким, що потребує капітального ремонту. З міського бюджету були виділені кошти на його капремонт. На період виконання робіт на вулиці Старовокзальній розроблено тимчасову схему організації дорожнього руху.
У рамках пілотного проєкту з комплексного благоустрою 4-го Зарічного будуть відремонтовані внутрішньоквартальні дороги, тротуари, облаштовані контейнерні майданчики, відновлено бордюрний камінь та укладена тактильна плитка біля пішохідних переходів від вулиці Десантної до Соколовської.
 
 
Область: 
Дніпропетровська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)