Казанківська ОТГ на Миколаївщині тепер має власний асфальтний міні-завод

Ремонт вулиць і доріг між населеними пунктами є надважливою проблемою для місцевих жителів. Щоб зарадити цьому у Казанківській громаді вирішили придбати асфальтний міні-завод.
Так, після створення комунального підприємства «ДоброБуд» громада змогла реалізувати задумку, і днями для місцевого комунального підприємства було придбано спеціальну техніку - машину для приготування асфальтно-бетонної суміші та каток для відновлення дорожнього покриття.
Як пояснюють у громаді, обладнання було придбано за кошти субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об‘єднаних територіальних громад на суму більше 1 млн грн та власні кошти селищної ради в сумі близько 31,5 тис грн.
Придбання такої спецтехніки дасть змогу самостійно, власними силами та втричі дешевше виконувати поточний ремонт та обслуговування доріг на території нашої об’єднаної територіальної громади. І це дасть також суттєву економію коштів, адже вартість доставки асфальту та вартість послуг зовнішніх фірм і компаній на сьогодні є дуже високою. Маючи власний міні-завод, громада в будь-який час лагодитиме дорожнє покриття.
Це саме той проект, що працюватиме на перспективу, сприятиме розвитку інфраструктури і підвищення рівня комфорту жителів нашої об‘єднаної громади.
  
Область: 
Миколаївська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)