Івано-Франківська громада докладає максимум зусиль для боротьби з коронавірусом

Одним з найактуальніших завдань влади Івано-Франківської громади є протидія поширенню пандемії коронавірусу та зміцнення матеріально-технічної бази системи охорони здоров’я. Для цього громада виділяє значні власні ресурси.Завдяки внесеним змінам до місцевого бюджету в 2021 році на придбання обладнання, капітальний ремонт, будівництво, реконструкцію закладів охорони здоров’я передбачено 21 млн грн. У бюджеті громади на галузь охорони здоров’я цього року закладено 69,7 млн грн. Крім того, збільшено резервний фонд на 2 млн грн на заходи з подолання наслідків пандемії. На цю ж мету виділено за рахунок перерозподілу додатковий мільйон гривень. Для порівняння: торік із бюджету ТГ було спрямовано майже 32 млн грн додаткових коштів на боротьбу з пандемією COVID-19.
В рамках заходів нещодавно було передано лікувальним закладам міста 26 нових кисневих концентраторів вартістю 1 млн грн: 16 таких апаратів отримала центральна міська клінічна лікарня і 10 – міська клінічна лікарня №1. Крім того, місто допомагає і безпосередньо самим працівникам охорони здоров’я, які хворіють на ковід.
«Місто робить усе можливе, щоб рятувати життя хворим на COVID-19 франківцям і жителям области, та опікується матеріяльним станом своїх медичних закладів. Чергова допомога міським лікарням надійшла у вигляді нових кисневих концентраторів, які нам вдалося закупити. Ми розгорнули додаткові лікарняні ліжка, виділяємо для лікарень з міського бюджету кошти, а також допомагаємо і медикам, які захворіли на коронавірус. Дякуємо медикам, які рятують людські життя», – підкреслив у коментарі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Джерело

Область: 
Івано-Франківська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)