Ірпінська громада запустила власну кисневу станцію

В Ірпінській центральній лікарні запущено власну кисневу станцію, оснащену трьома кисневими генераторами. Відтепер всі 100 ліжко-місць, які передбачені для лікування пацієнтів з Covid-19 будуть повністю забезпечені високопотоковим киснем - 15-20 літрів за хвилину на людину. 
"Саме безперебійне кисневе забезпечення – це основний момент у лікуванні хворих на коронавірус. Аналізуючи як розвивалася ситуація закордоном, ще наприкінці минулого року ми розуміли, що кисню потрібно буде багато і почали розробляти проект. Зараз ми бачимо, що це було правильним рішенням і тепер ми матимемо кисень, незалежно від наявності у постачальників, погодних умов чи форс-мажорів. А це – людські життя!" - зазначив мер міста Олександр Маркушин.
Вартість будівництва об’єкту склала майже 9 млн грн.Один із генераторів для станції придбали місцеві підприємці. 
Наразі в Ірпені існує власна киснева станція, сучасне інфекційне відділення на 40 ліжко-місць, реконструйовані палати в терапевтичному відділенні під лікування пацієнтів з Covid-19 на 60 ліжко-місць, у тому числі з палатами інтенсивної терапії, обладнаних моніторами пацієнта, апаратами ШВЛ та аспіраторами. В лікарні працюють кваліфіковані лікарі, які надають допомогу хворим цілодобово.

 

Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)