Інвестор відкриє новий вагоноремонтний завод на 400 робочих місць у Смілі

У Смілянську громаду заходить потужний інвестор, який планує відкрити вагоноремонтний завод на 400 робочих місць. Нове підприємство працюватиме на території ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод».
На сесії міської ради депутати вже проголосували за надання ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» згоди на поділ земельної ділянки на вул. Незалежності, 67. А вже на виконкомі міський голова Сергій Ананко пояснив, що на базі Машинобудівного заводу буде відкрите нове підприємство – вагоноремонтний завод. Його запуск планується вже цього року. 
Вже відбулася купівля-продаж частини землі і приміщень ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод», і нові власники планують відкрити завод в перспективі на 400 робочих місць. 
Власник "Машбуду" має ще багато земельних ділянок і виробничих приміщень на своїй території. Тому там планують робити внутрішню кооперацію. Усім буде зручно працювати, якщо на одній території діятимуть ливарний, машинобудівний і ремонтний заводи. Це буде тільки додатковий плюс для всіх підприємств і для розвитку громади.
Область: 
Черкаська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)