Громадськість долучається до розробки Стратегії розвитку міста Києва-2035

Киян запрошують долучитися до розробки Стратегії розвитку міста Києва-2035
До обговорення довгострокових пріоритетів, цілей та стратегій розвитку столиці запрошуються представники громадськості, бізнесу та експерти.
У ході розробки стратегії планується врахувати інтереси всіх зацікавлених сторін: громади, бізнесу, науки, держави. Це дозволить перетворити Київ на «розумне» і зелене місто, яке гарантуватиме максимальний комфорт і надаватиме широкі можливості для розвитку, реалізації та добробуту його мешканців. Київ має стати осередком технологічних змін в Україні, гармонійно поєднуючи пріоритети розвитку європейського столичного центру, центральної частини агломерації та зручних локальних міських зон.
У червні-липні 2021 року в межах розробки Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року відбудуться публічні обговорення та презентація довгострокових пріоритетів, цілей і завдань розвитку міста Києва за участю представників експертного та наукового середовища, влади, інвесторів і бізнесу, громадськості та ЗМІ. Особливу увагу буде приділено сучасним соціально-економічним реаліям та вимогам суспільства.
Усі пропозиції, зауваження та механізми реалізації конкретних завдань будуть опрацьовані під час розробки оперативних цілей Стратегії-2035.
Збір ідей та пропозицій щодо довгострокових пріорітетів, цілей і завдань розвитку міста Києва від представників громадськості - за посиланням: https://bit.ly/3wvr3Xw
 
Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)