«Громада без околиць».Шишацька ОТГ придбала автобуси та забезпечила сполучення між населеними пунктами

Шишацька об’єднана територіальна громада об’єднала 11 сільських та 1 селищну раду – це 75% території району. До ОТГ увійшли населені пункти, різні за показниками соціально-економічного розвитку. Трохи більше, ніж за рік після об’єднання Шишацькій об’єднаній територіальній громаді вдалося реалізувати ряд важливих соціальних проектів:

  • введено систему внутрішнього автобусного сполучення "Громада без околиць", рейси якої з’єднують населені пункти громади;
  • створено власне комунальне підприємство;
  • реконструйовано та приведено до європейських стандартів ФАПи,
  • відремонтовано навчальні заклади.

На ці  проекти зміни були спрямовані кошти з державного, місцевого бюджетів, залучена спонсорська допомога.

Вкрай важливим досягненням є вирішення однієї з найгостріших проблем – автобусним сполученням забезпечено усі населені пункти громади. ОТГ вже придбала два автобуси і планує купівлю третього, встановила нові автобусні зупинки.

Серед найважливіших успіхів Шишацької об’єднаної територіальної громади створення комунального підприємства «Техкомунбуд», яке надає послуги та  забезпечило новими робочими місцями жителів громади.

У кожному старостаті уведена посада працівника з благоустрою.

За рік існування в ОТГ не закрито жодного фельдшерсько-акушерського пункту. 6,5 млн грн виділено на ремонт центру ПМСД. Наразі продовжується реставрація  приведення до європейських стандартів ФАПів, вже реконструйовано п’ять. Також капітально відремонтовано амбулаторію у селі Воскобійники. За кошти бюджету ОТГ для центру ПМСД придбано новий спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги.

У населених пунктах ОТГ встановили вже 8 нових дитячих майданчиків. Наразі тривають капітальні ремонти дорожнього покриття окремих вулиць об’єднаної громади.

Придбано два шкільні автобуси та проведено ремонт у ряді навчальних закладів, зокрема в Пришибській школі капітально відремонтовано покрівлю, що протікала, замінено вікна на металопластикові.

Триває робота над проектом створення віддалених робочих місць для адміністраторів, які працюватимуть у старостатах громади, вони матимуть змогу  працювати із ЦНАПом районної державної адміністрації.

Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)