Дніпро долучилося до програми «Зелені міста»

Дніпровський міський голова Борис Філатов підписав меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку у рамках програми «Зелені міста». Дніпро – це 49 місто світу, які долучилися до цієї ініціативи.
Проєкт передбачає фінансову та консультаційну допомогу, засновану на численних міжнародних дослідженнях. Обрати та адаптувати їх для міста допоможуть європейські експерти.
У рамках програми першим проєктом визначено модернізацію інфраструктури громадського транспорту. Передбачається, що це буде масштабна реконструкція трамвайних шляхів та оновлення двох трамвайних маршрутів, що через Кайдацький міст сполучають низку житлових масивів лівого берега з правобережними транспортними розв’язками, зокрема й підземкою. Коштом ЄБРР планується відремонтувати колію та систему живлення, а головне – придбати перші 20 нових низькопідлогових трамваїв.
Також меморандум передбачає і співробітництво у питаннях, що пов’язані з переробкою сміття, очищенням стічних вод.
Борис Філатов зауважив, що протягом довготривалого співробітництва міста з ЄБРР вони стали не лише надійними партнерами, а й добрими друзями. Він також висловив переконання, що очікувані проєкти будуть дійсно корисними для Дніпра та всіх його мешканців.
Дніпро має чималий досвід співпраці з європейськими фінансовими інституціями, насамперед з ЄБРР. Це зокрема - придбання нових зручних тролейбусів, добудова метрополітену, термомодернізація майже 200 шкіл і дитсадків.
 
Область: 
Дніпропетровська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)