Давидівська ОТГ  на Львівщині впроваджує «бюджет участі»

Давидів стане першим селом в Україні, де реалізовують проекти місцевих мешканців за кошт бюджету сільської ради. 29 грудня, під час сесії сільської ради депутати проголосували за виділення на громадський бюджет 200 тис. грн.

Громадський бюджет іще називають «бюджетом участі», бо це своєрідний спосіб співпраці місцевої влади з мешканцями, коли жителі самі вирішують, як витратити частину місцевих коштів. Кожен житель села зможе запропонувати свою ідею. У разі, якщо ідея переможе в конкурсі, проект реалізують коштом бюджету Давидова.

Усі охочі зможуть подати два типи проектів: великий (до 200 тисяч гривень) та малий (до 100 тисяч гривень). Терміни подання на конкурс та час голосування у Давидові узгодять на початку 2017 року.

18 грудня у Давидівській ОТГ відбулимя перші місцеві вибори і з 1 січня 2017 року Давидів стане центральною садибою об’єднаної громади. Окрім Давидова до складу нової громади увійдуть ще 11 сіл. Розроблений та прийнятий документ про громадський бюджет поширюватиметься на всю об’єднану територіальну громаду, тому подати проект та проголосувати за нього зможуть усі мешканці ОТГ.

За матеріалами http://zaxid.net/

 

Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)