Давидівська ОТГ на Львівщині реалізує громадський бюджет, складає карту ресурсів громади та розробляє іміджеву стратегію для потенційних інвесторів

До складу Давидівської ОТГ окрім Давидова входять ще 11 сіл: Черепин, Виннички, Гончари, Дмитровичі, Кротошин, Пасіки-Зубрицькі, Горішній, Чишки, Бережани, Волиця, Соснівка.

Зараз Давидівська ОТГ укладає карту усіх ресурсів, які є на території громади, для того, щоб розробити іміджеву стратегію розвитку на наступні кілька років.

Реалізовуватиме проект ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з Давидівською сільською радою. Старости усіх сіл до кінця березня готують інформацію про усі земельні ресурси, статистичну інформацію про кількість мешканців, сфери їхньої зайнятості, кількість підприємств, культурну та архітектурну спадщину, нерухоме майно, у яке можна інвестувати.

На основі отриманих даних у квітні будуть надруковані інформаційні брошури з картами ресурсів. Окрім того, до брошур внесуть інформацію про визначних людей ОТГ, творчі колективи і письменників. До прикладу у селі Виннички живе чоловік, який у 1939 році заснував місцеву футбольну команду. 

До липня у Давидові презентують іміджеву стратегію розвитку громади зі списком галузей, які можна розвивати на території і які потенційно можуть зацікавити інвесторів.

Нагадаємо, ранішу у селі було прийнято рішення про реалізацію проектів місцевих мешканців за кошт бюджету сільської ради, тобто громадський бюджет. 29 грудня 2016 року депутати сільської ради проголосували за виділення на громадський бюджет 200 тис. грн. Це своєрідний спосіб співпраці місцевої влади з мешканцями, коли жителі самі вирішують, як витратити частину місцевих коштів. Кожен житель села зможе запропонувати свою ідею. Усі охочі зможуть подати два типи проектів: великий (до 200 тисяч гривень) та малий (до 100 тисяч гривень). Усі зареєстровані проекти роздрукують та запропонують мешканцям ОТГ їх переглянути і проголосувати. У разі, якщо ідея переможе в конкурсі, проект реалізують коштом бюджету ОТГ.

Джерело

 

Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)