Цифровізація Білоцерківської громади

У Білій Церкві відбулася презентація єдиної платформи електронної взаємодії, управління даними та сервісами громади, яку планується впровадити до використання в рамках комплексної цільової програми  «Розумна громада» на 2021-2023 роки.
Комплексну цільову програму «Розумна громада» було затверджено на сесії Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 69-05-VIIІ. Дана Програма розроблена з урахуванням вимог законів України та відповідає пріоритетним напрямам розвитку Білоцерківської міської територіальної громади. Заходи програми спрямовані на розбудову надійної інфраструктури для використання інновацій призначених для удосконалення управління  та створення умов із залучення громадян - членів Білоцерківської громади до участі в прийнятті рішень. А також для надання населенню якісних електронних послуг, створення безпечних умов проживання в Білоцерківській МТГ, забезпечення інформаційної безпеки та протидії кіберзагрозам тощо. Рішенням передбачається, що на 2021 рік для реалізації програми необхідно 9,4 млн грн.
«Білоцерківська міська територіальна громада одна з найбільших в Україні. Я вважаю, що нам необхідно відходити від тих часів, коли щоб отримати якийсь документ – потрібно було вистояти кілька годин у черзі. І наша ціль – це зробити нашу громаду технологічно розвинененою, соціально відповідальною та комфортною для життя. Це надасть нам неабиякі переваги в конкурентноспроможності перед іншими містами. Тому цей крок – це крок у прогресивне та безпечне майбутнє», зазначив міський голова Геннадій Дикий.
 
Платформа надає можливість користування такими продуктами:
- реєстр територіальної громади – система дозволяє виконувати необхідні реєстраційні дії з автоматичним формуванням необхідних документів - реєструвати або знімати з реєстрації за місцем проживання (перебування) мешканця громади, друкувати заяви, довідки, повідомлення. Реєстраційні записи підписуються КЕП (ЕЦП) користувача який виконує реєстраційну дію;
- Urbio Облік адрес - система дозволяє вести адреси фізичних об’єктів (будівлі, елементи інфраструктури) використовуючи єдиний уніфікований підхід;
- платформа Urbio  - є технологічною основою для зручного та ефективного керування розумним містом/регіоном, яка дозволяє автоматизувати централізований облік та управління даними користувачів всіх модулів Платформи.
Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)