Цілодобова гаряча лінія міської ради та комунальних підприємств запрацювала у Шепетівській громаді

У Шепетівській громаді запрацювала ШЕДС-1503 - цілодобова гаряча лінія міської ради та комунальних підприємств міста. Метою діяльності служби є в оперативному режимі, цілодобово приймати вхідні дзвінки від жителів для врегулювання питань, які потребують негайного втручання з боку структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств. В першу чергу мова йде про екстрені ситуації - прориви водопровідних та каналізаційних мереж, пошкодження мереж теплопостачання, перебої у постачанні електроенергії, розгерметизація каналізаційних люків, розриви ліній електропередач та ін.
Щоб здійснити звернення до ШЕДС потрібно зателефонувати, назватися, описати суть звернення та залишити контактний номер телефону.
Питання екстреного характеру, які підлягають компетенції служби, оперативно приймаються в роботу. Звернення, що несуть не екстрений характер перенаправляються на відповідальні структурні підрозділи комунальних підприємств, виконавчого комітету Шепетівської міської ради та управлінських компаній, що займаються комунальним обслуговуванням містян.
 
Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)