Черкаська громада схвалила механізм підтримки підприємців

У Черкасах місцевий бюджет відшкодовуватиме підприємцям проценти по кредитах.
Виконком затвердив Положення про часткове відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємницької діяльності м. Черкаси. 
Підприємці  неодноразово звертались із проханням про підтримку до ради та міського голови. Наразі серед найголовніших перешкод розвитку підприємницької ініціативи є складність доступу бізнесу до кредитних ресурсів. Обмежувальні заходи, пов’язані із пандемією COVID-19, спровокували гостру потребу у фінансовій підтримці суб’єктів підприємницької діяльності, які продовжують свою діяльність під час обмежень та зберігають робочі місця.
Положенням визначені заходи, критерії та умови надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності. Зокрема, пріоритет буде надано проектам, реалізація яких передбачає: модернізацію виробництва; впровадження інноваційних, енергозберігаючих та екологічних технологій; збільшення кількості робочих місць та заробітної плати працівникам; зростання податкових надходжень до місцевого бюджету тощо.
Кредити будуть надаватись виключно банками-партнерами в сумі до 1 млн грн. Відшкодуванню підлягає частина відсоткової ставки по кредиту, що не перевищує 1,5 облікової ставки Національного банку України. 
На 2021 рік в міському бюджеті вже передбачено 2 млн грн для реалізації цього рішення.
Область: 
Черкаська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)