27 / Вересень, 2018
Асоціація міст України вітає створення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Житомир!
Сьогодні на сесії Житомирської міської ради одноголосно прийнято рішення про добровільне приєднання Вересівської сільської територіальної громади до територіальної громади обласного центру та міста обласного значення Житомир.
Депутати Вересівської сільської ради вчора, 26 вересня, одноголосно проголосували за приєднання територіальної громади села Вереси до Житомира.
Отже, Житомир пройшов всі етапи та завершив процедуру приєднання відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Консультативну допомогу у проходженні всіх етапів приєднання надавали регіональні консультанти офісу реформ при Житомирському регіональному відділенні АМУ в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
 
Варто зазначити, що рішення Житомирської та Вересівської рад набирають чинності з 1 грудня 2018 року.
 
Довідково. Всього на Житомирщині 5 міст обласного значення – Житомир, Новоград-Волинський, Малин, Бердичів, Коростень. На чергове засідання Новоград-Волинської міської ради 01.11.2018 також винесено питання про добровільне приєднання територіальних громад сіл Майстрівської сільської ради до Новоград-Волинської міської ОТГ. В інших містах триває діалог з суміжними сільськими та селищними радами.
 
Наразі утворенно 11 об'єднаних громад, центрами яких є міста обласного значення. 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)