22 / Листопад, 2019
21-22 листопада у Києві проходив практикум із галузевої законотворчості та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Житлово-комунальне господарство». Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
У практикумі взяли участь представники громад-членів Асоціації міст України, які працюють у сфері управління житлово-комунальним господарством. 
Другий день навчання розпочався із візиту до ОСББ «Київенерго» у Деснянському районі Києва. Учасники ознайомилися із досвідом залучення мешканців будинку до реалізації енергоефективних проектів: утеплення будівлі, капітальний ремон покрівлі, створення індивідуального теплового пункту.
 
Захід продовжився у приміщенні Асоціації міст України, де представники громад поспілкувалися із заступником Виконавчого директора Асоціації міст України, директором Аналітичного центру Ярославом Рабошуком і обговорили можливості підтримки бюджетами реалізації проектів у сфері ЖКГ, проблемні питання виділення земельних ділянок під багатоквартирними будинками та інші. 
Наприкінці практикуму Ярослав Рабошук вручив учасникам сертифікати про успішне проходження навчання.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)