29 / Листопад, 2019
28-29 листопада у Києві проходив практикум із галузевої законотворчості та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Місцеві фінанси». Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
У практикумі взяли участь представники громад-членів Асоціації міст України, які працюють у сфері управління місцевими фінансами.
Другий день навчання відбувся у приміщенні Асоціації міст України, де місцеві фінансисти поспілкувалися із заступником Виконавчого директора Асоціації міст України, директором Аналітичного центру Ярославом Рабошуком і обговорили актуальні питання місцевих бюджетів в контексті прийняття Державного бюджету України 2020  та змін до Бюджетного кодексу. 
Зокрема, було обговорено такі питання:
- стан забезпечення освітньою та медичною субвенціями на 2020 рік;
- необхідність законодавчого встановлення оплати з державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема на проїзд та послуг зв'язку;
- врегулювання питання списання заборгованості за середньостроковими позиками та безвідсотковими позичками, наданими місцевим бюджетам за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку у 2009-2014 роках та інші.

Наприкінці практикуму Ярослав Рабошук вручив учасникам сертифікати про успішне проходження навчання.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)