28 / Листопад, 2023

4-5 грудня 2023 року Асоціація міст України проводить у Києві XVІІ  Український муніципальний форум «Децентралізація, прозоре врядування та єдність – основа відновлення України».

Український муніципальний форум традиційно є майданчиком для відкритих дискусій та вироблення спільної позиції представників місцевого самоврядування, державної влади та міжнародних партнерів.

Участь у Форумі візьмуть більше 400 представників муніципалітетів України та Європи, Парламенту, Уряду, інших органів державної влади України, Європейського Парламенту, Ради Європи, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, ЗМІ.

Програма Форуму передбачає два тематичні дні:

4 грудня – «День Діалогу» -

проводиться в рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що впроваджується Асоціацією міст України за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

5 грудня – «День Прозорості» -

проводиться в рамках Проєкту «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні» Ради Європи.

Для максимально ефективної роботи Форуму та його відкритості, Асоціація міст України надала Прем’єр-міністру України проблемні питання місцевого самоврядування та формує делегації представників місцевого самоврядування від кожної області в регіональних відділеннях Асоціації міст України.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)