14 / Березень, 2024

13 березня 2024 року Секція Асоціації міст України з розвитку деокупованих та тимчасово окупованих громад продовжила свою роботу Київською платформою сприяння ВПО та відвідуванням відбудованих об’єктів у місті Буча Київської області.

Віталій Кличко, Голова Асоціації міст України, Київський міський голова, запропонував представникам громад з тимчасово окупованих територій та тих, де тривають активні бойові дії, різні механізми допомоги внутрішнім переселенцям, які переїхали до Києва. «Сьогодні в столиці мешкають понад 210 тисяч переселенців, з яких майже 46 тисяч дітей. А з 2014 року це 410 тисяч внутрішньо переміщених осіб, для яких Київ робить усе можливе для комфортного життя та роботи, для використання пільг і сервісів, які створені для киян».

    

Учасники Секції також відвідали місто Буча Київської області, де ознайомились з уже відбудованими після деокупаціі об’єктами міста.

Денис Чейчук, Заступник Бучанського міського голови, надав вичерпну інформацію про всі етапи та механізми відбудови міста та показав учасникам Секції храм святого Апостола Андрія Первозванного, житловий масив міста «Нова Буча», де можна було оцінити результати відновлення зруйнованого авіаударом житлового будинку.

    

Окремими локаціями для ознайомлення були вулиця Вокзальна, яка найбільше постраждала під час окупації, та модульні будинки для людей, які втратили свої домівки через широкомасштабне російське вторгнення в Україну.

Учасники Секції дізналися, які кроки були зроблені міською радою для відновлення житлових будинків та об‘єктів критичної інфраструктури міста Буча.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)