06 / Червень, 2023

5 червня 2023 року відбулося засідання Урядового комітету з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу, стратегічних галузей промисловості, розвитку громад і територій та інфраструктури під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко.
 
Під час засідання Урядового комітету було розглянуто проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» щодо компенсації різниці в тарифах підприємствам теплопостачання, водопостачання та водовідведення». Законопроєкт передбачає відшкодування підтвердженої рішеннями територіальних комісій заборгованості з різниці в тарифах на суму 36 млрд грн за рахунок коштів державного бюджету.

Представляючи позицію Асоціації міст України, Виконавчий директор Олександр Слобожан наголосив, що законопроєкт підтримується Асоціацією  і його необхідно терміново прийняти з метою належної підготовки до опалювального сезону 2023/2024 року.

За результатами розгляду, Урядовий комітет ухвалив рішення про підтримку зазначеного законопроєкту.
Асоціація міст України очікує, що вже найближчим часом цей законопроєкт буде підтримано Кабінетом Міністрів України та передано до парламенту України.

Нагадаємо, що Асоціація міст України веде системну роботу  щодо вирішення проблеми компенсації заборгованості з різниці в тарифах. 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)