20 / Квітень, 2021
Громади отримали право використовувати залишки коштів освітньої субвенції 2020 року на закупівлю засобів захисту, дезінфекторів та ремонт шкільних їдалень. Відповідні зміни були внесені до постанови Уряду від 14.01.2015 р. №6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».
Про рішення Урядового комітету з питань цифрової трансформації, розвитку громад і територій, освіти, науки та інновацій, охорони здоров’я, захисту довкілля, економічної, фінансової, правової політики та правоохоронної діяльності підтримати проєктурядової постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. №6» АМУ повідомляла раніше.
Постанова дозволяє використовувати у 2021 році залишки коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворилися станом на 1 січня 2021 року (крім коштів, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Уряду в 2019-2020 роках), на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для організації безпечного освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.
Також передбачено, що залишки коштів освітньої субвенції можуть бути спрямовані на ремонт і придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.
Асоціація міст України звертає увагу на те, що кожен засновник закладу освіти самостійно ухвалює рішення, на що спрямувати ці кошти: доплати вчителям, закупівлю додаткових автобусів, забезпечення інтернетом, протипожежні заходи, ремонт школи, а відтепер - і на дезінфектори та оновлення харчоблоків.
 
За матеріалами Урядового порталу
 
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)