17 / Вересень, 2021
8 червня Асоціація міст України звернулася до Прем’єр-міністра з пропозицією встановити в Україні професійне свято – День працівника фінансової сфери, яке відзначати щорічно 24 липня.
Міністерство фінансів України у відповідь на резолюцію Прем’єр-міністра України від 13 липня 2021 року № 33922/0/1-21 членам Уряду подати пропозиції щодо врегулювання питання вставлення професійних свят розробило проєкт Указу Президента України «Про День працівників фінансової сфери» і подало проєкт на розгляду Уряду.
15 вересня Уряд схвалив проєкт Указу Президента України Про встановлення в Україні професійного свята – Дня працівників фінансової сфери, яке щорічно відзначатимуть 24 липня.
Запровадження цього свята обумовлено підтримкою фахівців фінансових відомств, які несуть перед народом відповідальність за подальший розвиток Держави України, впливають на економіку країни, забезпечують надійність, стабільність та безпечність публічних фінансів, що дає змогу підвищити добробут населення країни.
Асоціація міст України вітає рішення Уряду про підтримку встановлення Дня працівника фінансової сфери і висловлює вдячність Міністерству фінансів України за розробку відповідного проєкту.
Встановлення професійного свята для працівників фінансової системи стане визнанням внеску працівників фінансової сфери у розбудову фінансово-економічної системи держави та сприятиме підвищенню престижності праці фінансиста в Україні.

Аналітичний центр АМУ

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)